Якщо ви не любите “лопа́ти”: топ-5 компактних смартфонів 2023 року

Ринок смартфонів у світі переповнений різноманітними гаджетами. Серед них можна вибрати потужні, бюджетні, ігрові, супер автономні, флагманські та багато інших телефонів. Чим дорожчим стає смартфон, тим більше сучасних функцій він має. Також збільшується його екран. Та не всім користувачам до вподоби величезні дисплеї.

Якщо ви хочете, щоб телефон зручно лежав в руці, і вам не потрібні великі розміри, обирайте компактні гаджети. Їх не так багато, але навіть серед обмеженого переліку можна обрати достойні варіанти. У Tom’s Guide розказали про кращі з них.

Першим, на думку видання, є iPhone 13 mini з 5,4-дюймовим дисплеєм. Тут гарно передані кольори, а всередині встановлено потужний чип A15 Bionic з 4 Гб ОЗП. За відгуками, цього вистачає як для звичайного користування, так і для ігор.

Другим непоганим варіантом є Zenfone 10 від Asus. Він має трішки більший екран – 5,92 дюйма. Важить телефон небагато – всього 172 грами. За технічною складовою тут все теж дуже непогано.

Для поціновувачів компактних габаритів також пропонують розглянути складаний смартфон від Samsung під назвою Galaxy Flip 5. У складеному стані його дисплей має діагональ 3,4 дюйма, а, розклавши гаджет, можна зручно дивитись фільми чи працювати.

Новенький iPhone 15 Pro теж не володіє дуже великим дисплеєм – всього 6,1 дюйма. У нього дуже велика яскравість, а також висока частота оновлення екрана – 120 Гц. Останнім варіантом, який пропонують у виданні, є iPhone SE (2022). Це доступний смартфон, який поміститься у руці. Щоправда, екран у нього не дуже сучасний.

Джерело Tom's Guide

Не пропустіть