Запорука швидкого інтернету: як змусити Wi-Fi роутер краще працювати влітку

Кілька простих правил допоможуть налаштувати роботу мережі Wi-Fi, а також спростити завдання маршрутизатора і не дати йому вийти з ладу.

Високі температури можуть негативно вплинути на роботу домашнього Wi-Fi. Про те, як перешкоджати перегріву маршрутизатора й уникнути зниження швидкості мережі, розповіло видання The Sun.

У спеку не тільки смартфони, а й роутери можуть працювати не настільки ефективно, як очікувалося. На думку експерта експерт з телекомунікацій Сабріни Хок, місце розташування маршрутизатора може мати вирішальне значення. Системи охолодження роутерів не завжди здатні впоратися з високими температурами, тому вона рекомендує встановити пристрій у найпрохолоднішій кімнаті будинку.

Місце на підвіконні, або поруч із ним, не ідеальне, оскільки воно піддається впливу прямих сонячних променів. Пряме сонячне світло згубно впливає на електроніку, підкреслює Сабріна. Також поблизу від роутера не повинно бути об’єктів, що перешкоджають поширенню сигналу, наприклад, стопок книг, квіткових горщиків, ваз тощо.

Усі електронні пристрої нормально функціонують завдяки вентиляції. Це означає, що їм потрібен простір, щоб безперешкодно випускати гаряче повітря. Якщо маршрутизатор оточений безліччю інших об’єктів, він не зможе належним чином вентилюватися і, зрештою, перегріється, пояснила Хок.

Також важливо не перевантажувати маршрутизатор. Що більше пристроїв до нього під’єднано, — смартфони, ноутбуки, планшети, смарт-колонки, смарт-телевізори, — то складніше йому працювати. Якщо користувачі можуть відключити деякі з гаджетів, щоб полегшити навантаження в спекотну погоду, це може допомогти. Сабріна також зазначає, що через навантаження може сповільнюватися бездротовий інтернет, тож розвантажити роутер не буде зайвим.

Джерело Фокус

Не пропустіть