Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів: поради від Уряду

Мінцифри спільно з провайдерами інтернету, готується до можливих перебоїв в електропостачанні, закуповуючи акумулятори та систем резервного живлення. Крім того, розпочате впровадження енергоощадних інтернет-мереж. Про це інформує Михайло Федоров у своєму Телеграм-каналі.

Міністерство цифрової трансформації разом зі своїми партнерами розробило просту інструкцію, як зробити стабільним інтернет-з’єднанням у разі відключення електроенергії. Перш за все рекомендується перевірити у свого інтернет-провайдера, чи він вже впровадив згадані технології.

Зазначимо, технологія PON дозволяє залишати з’єднання в мережі протягом 72 годин навіть під час відсутності електроенергії. Варто зауважити, що на цей час такими послугами користуються 2,7 мільйона людей.

“Якщо відповідь провайдера вас не задовольнить – знайдіть найближчого до вас, який надає послуги PON, і подайте заявку на підключення. Щоб прискорити процес, можна скооперуватися із сусідами. Також необхідно придбати павербанк для роботи вашого WI-FI-роутера”, – зазначив Михайло Федоров.

Джерело Михайло Федоров

Не пропустіть