Як виглядатиме IPhone через кілька десятків років: ми спитали у штучного інтелекту, що він думає про це (фото)

Ви коли-небудь задумувались, як виглядатимуть смартфони у 2030, 2040 чи навіть у 2100 році? Деякі експерти кажуть, що вони будуть вживлені в руку, інші висувають інші екстравагантні версії типу чипу в мозку. Ми спитали в штучного інтелекту, що він думає на цю тему. Ось як ШІ бачить вигляд сучасного IPhone у майбутні десятиліття.

2030 рік

Як бачимо, ШІ вважає, що смартфони знову матимуть заокруглений дизайн. І – що це ми бачимо? Повернеться зарядний порт старого зразка?

 

Тут, схоже, нейромережа вирішила, що компанію викуплять китайці (усі позначки на екрані чомусь китайською мовою). Замість основної камери будуть якісь випуклі датчики. А “динамічний острів” буде актуальним ще 6 років мінімум.

 

Тут щось взагалі не ясно. В екран врізані якісь датчики, а в “динамічний” острів через порт вставляється якась дивна штуковина.

2040 рік

Цей екземпляр доволі цікавий своїм дивним блоком камер і маленьким дисплеєм, у який, знову ж таки, врізані якісь деталі.

Схоже, це тильний бік смартфона. Замість фронталки буде три камери?

А тут взагалі вбудовано вентилятор.

2100 рік

“Уявіть собі пристрій, який є сумішшю передових технологій та дизайну, що відображає майбутнє, де інновації та функціональність зливаються в одне ціле”, – зазначає ШІ від Мicrosoft.

А ось у 2100 році, схоже, ми повернемось до початків – ті ж самі заокруглені краї, бокові кнопки. Словом, нічого незвичайного. Та це лише уява ШІ. Хтозна, як там буде далі.

Фото згенеровані штучним інтелектом


Не пропустіть