Як виглядатиме ідеальна маршрутка майбутнього

Це навіть краще, ніж Uber.

Британське агентство LAYER представило концепцію безпілотної «маршрутки майбутнього» — дизайн кабіни грунтується на салонах літаків. Проект покликаний запропонувати клієнтам більш приватну, безпечну і екологічну альтернативу існуючим платформам для спільного використання поїздок, таким як Uber і Lyft.

Автомобіль складається з двох рядів, які мають по вісім модульних сидінь, встановлених в S-образних парах, завернених в різні боки. Таке розташування, за словами авторів проекту, має максимізувати конфіденційність кожного пасажира.

У кожного пасажира будуть індивідуальні двері, а також особистий екран з інформацією про поїздку і відкидний стіл з вбудованою розеткою. Кожне місце також забезпечує зберігання дрібних предметів багажу.

Для пар або друзів передбачений варіант «сидіння для приятеля», коли крила розкриваються, і пасажири, які подорожують разом, можуть з комфортом розмовляти віч-на-віч.

Модульна конструкція автомобіля також дозволяє йому мати різні конфігурації в залежності від призначення. Наприклад, якщо автомобіль Joyn орієнтований на перевезення в аеропорту, в ньому може бути менше місць для пасажирів і більше місця для багажу.

Користувачі зможуть замовити автомобіль Joyn через додаток. Після введення номерів пасажирів і пункту призначення, вони можуть вибрати бажаний автомобіль і місце на карті, що відображає приблизний час у дорозі прилеглих транспортних засобів.

Джерело dezeen
Не пропустіть