Як вас можуть обдурити при купівлі смартфона

Чи була у вас ситуація, коли при покупці телефону вам пропонують додаткові опції та аксесуари? Аналітик розповів про недобросовісних працівників, таким чином розводять своїх клієнтів. Ми розповімо про деякі з схеми.

Аксесуари. Менеджери з продажу користуються тим, що люди знають вартість чохла і захисного екрана. Тому і купують аксесуари за високою ціною.

Страховака. Багатьом покупцям нав’язують страховку від крадіжки смартфону. Спочатку може здатися, що послуга дійсно корисна. Але більшість покупців погоджуються на цю приманку, не ознайомившись з договором. У більшості договорів зазначено, що вартість телефону можна компенсувати тільки в тому випадку, коли крадіжка сталася в квартирі. А підтвердити крадіжку потрібно довідкою з поліції. Перевага страховки тільки одне: вона поширюється на технічні поломки, такі як розбиття скла.

Пакет програм. Неодноразово менеджери з продажу пропонують встановити клієнтам пакет програм за чималі гроші. Хоча це всього перелік безкоштовних завантажених додатків з офіційного магазину. Яскравим прикладом є антивірус, який не несе ніякого сенсу. Але якщо вам так буде спокійніше і надійніше, це може зробити самостійно, а головне – безкоштовно.

Не пропустіть