Як отримувати повідомлення від iPhone на Windows або Android

iOS-розробник Ноа Сасо випустив джейлбрейк-Твік Pusher. Він дозволяє перенаправляти приходять на iPhone повідомлення на інші пристрої, наприклад, смартфон або планшет на Android або комп’ютер на базі Windows.

Pusher використовує для перенаправлення повідомлень кілька сторонніх сервісів, в тому числі IFTTT, Pushbullet, Pusher Receiver і Pushover. В налаштуваннях Твіка можна вказати типи повідомлень, а також, від яких додатків повідомлення повинні перенаправлятися. Там же можна вибрати, чи повинні повідомлення пересилатися, коли айфон розблоковано. Завдяки цій опції можна запобігти відправці повідомлень, які ви і так бачили.

Pusher стане в нагоді тим, у кого крім айфона є комп’ютер або ноутбук на Windows або пристрої на Android. Цей Твік усуває обмеження, встановлені Apple в iOS, і по суті дозволяє створити екосистему з не зв’язаних між собою операційних систем.

Твік сумісний з “джейлбрейкнутими” iPhone, iPad і iPod touch на базі iOS 10, 11 або 12. Його ціна – 2,49 долара і доступний він в магазинах Cydia і Sileo через репозиторій Packix.


Не пропустіть