Як настроїти VPN на Android-смартфоні

Це легко і безпечно!

 

Сьогодні питання безпечного і анонімного перебування в мережі особливо актуальне. Питання постає гостро не тільки якщо йдеться про відвідування заборонених сайтів. Просто анонімність в мережі – це куди більший ступінь безпеки, ніж було раніше.

І якщо на персональних комп’ютерах або ноутбуках скористатися VPN не так вже й складно, то ось зі смартфонами все не так очевидно. Що ж, давайте розбиратися в тому, як налаштувати VPN на Android-смартфоні.

Навіщо використовувати мобільний VPN? VPN забезпечить кращу конфіденційність даних для перегляду веб-сторінок і використання додатків. Оскільки VPN-з’єднання зашифроване,  то інші користувачі (в тому числі і хакери) не зможуть відстежити дані, відправлені з вашого смартфона.

Це особливо важливо, якщо ви регулярно користуєтеся загальнодоступними мережами Wi-Fi в магазинах, торгових центрах, кафе, барах, аеропортах і так далі. Ці мережі досить легко піддаються злому, що робить вас потенційною жертвою кіберзлочинців. А додатковий рівень безпеки не зашкодить. Тому давайте розглянемо найбільш прийнятні варіанти додатків для використання VPN на Android.

CyberGhost – понад 1000 серверів для забезпечення вашої безпеки

Завдяки зручному мобільному додатку та суворій політиці без реєстрації, VPN-сервіс CyberGhost має 1250 VPN-серверів в більш ніж 50 країнах по всьому світу. CyberGhost також блокує сайти, що містять шкідливий код, тобто за фактом ви отримуєте ще і функцію антивіруса для веб-серфінгу. Поряд з відсутністю реєстрації, CyberGhost пропонує шифрування використовуваних вами DNS-серверів і вашої IP-адреси. Один обліковий запис дозволяє підключатися до сервісу одночасно на п’яти пристроях.

NordVPN – Майже TOR-браузер

Поряд з усіма звичайними функціями VPN-сервісів, NordVPN має в комплекті алгоритми, «запозичені» у відомого TOR-браузера. Якщо не вдаватися в подробиці, то ця технологія побудована на мережі з незалежних серверів і вузлів для виходу в інтернет.

У момент підключення до мережі сервіс використовує лише кілька з них. Але які саме? Ніхто не знає. Тобто ви отримаєте ще більшу конфіденційність, крім захищеного VPN-з’єднання. Більш того, NordVPN автоматично блокує шкідливі і фішингові сайти, вносячи їх до реєстру, який регулярно поповнюється.

TunnelBear – Максимальна безпека

TunnelBear влаштований трохи скромніше, ніж наші попередні «гості». Його сервери розташовані в більш ніж 20 країнах світу, підтримується одночасна робота до п’яти пристроїв, але відрізняється TunnelBear від інших тим, що при цьому жоден з ваших пристроїв не реєструється в системі. При цьому TunnelBear є чи не єдиним VPN-сервісом, що надає цілком непоганий варіант безкоштовної підписки.

Як налаштувати VPN на смартфоні

Кожен з описаних сервісів пропонує додаток для Android з функціональністю, порівнянною з настільною версією. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на сайті сервісу (якщо це потрібно), встановити додаток і ввести свої облікові дані. Після цього вам буде надано список серверів, а також швидкість, на якій цей сервер передає дані. Вибирайте той сервер, що вам до душі і насолоджуйтеся безпечним перебуванням в світовій павутині. Тільки не забувайте, що сервери іноді не завадило б міняти. Так, про всяк випадок.


Не пропустіть