Як без пошкоджень очистити мобільний телефон

Знати, як глибоко очистити забруднений мобільний телефон, дуже важливо, тому що, як не дивно, ваш мобільний телефон є розсадником мікробів. Подумайте про це: ваш телефон практично скрізь з вами (в магазині, на роботі, в парку), а це означає, що існує безліч можливостей для контакту з бактеріями.

Дослідження, проведене Університетом Арізони, показало, що на вашому мобільному телефоні міститься більше мікробів, ніж на сидінні унітазу – в 10 разів більше, якщо бути точним.  Але не впадайте у відчай: дотримуйтесь цих порад, щоб позбутися цих мікробів і навчитися підтримувати свій телефон у чистоті.

Як часто потрібно проводити глибоке очищення забрудненого мікробами мобільного телефону

Експерти рекомендують чистити мобільний телефон щодня (щонайменше), повідомляє FCC. Це допоможе запобігти накопиченню бруду та бруду і захистить ваш телефон від мікробів.

Регулярне протирання телефону та інших пристроїв допомагає підтримувати їх у чистоті. Вирішуйте самі, зважаючи на своє оточення, але навіть рішення протирати їх раз на день – це не так вже й багато.

Звичайно, якщо ваш телефон був у брудному місці або ви відчуваєте, що його потрібно швидко протерти, варто очистити його на місці або частіше, ніж один раз на день.

Міркування перед початком роботи

Перш ніж приступити до глибокого очищення мобільного телефону, важливо запам’ятати ці поради:

 1. Ознайомтеся з інструкцією або посібником виробника, щоб дізнатися, як чистити ваш конкретний пристрій.
 2. Завжди відключайте телефон від мережі (і вимикайте його) перед чищенням.
 3. Тримайте вологу та рідини подалі від отворів телефону та зарядного порту.
 4. Не використовуйте абразивні миючі засоби або розчини з відбілювачем. Також уникайте аерозольних спреїв і ніколи не розпилюйте очищувач безпосередньо на пристрій.
 5. Використовуйте дезінфікуючі серветки без відбілювача; більшість серветок безпечно використовувати на телефоні, але ті, що містять спирт або оцет, можуть вплинути на захисне покриття екрану пристрою.
 6. Замість паперових рушників краще використовувати серветки з мікрофібри, які є безпечними для поверхні. Якщо у вас є спрей-очищувач, не розпилюйте його безпосередньо на екран. Спочатку розпиліть його на тканину, а потім протріть телефон.
 7. Оскільки мікрофібра може видаляти бактерії з поверхні, ви можете не використовувати спрей-очищувач взагалі.

Що вам знадобиться

 • Швидковисихаючі дезінфікуючі серветки без відбілювача
 • 70-відсотковий ізопропіловий спирт (за бажанням)
 • 2 серветки з мікрофібри
 • М’яке мило для посуду

Інструкції

Як глибоко очистити забруднений мобільний телефон дезінфікуючими серветками

Крок 1: Протріть екран і поверхню

Від’єднавши телефон від розетки і вимкнувши його, обережно протріть зовнішню поверхню та екран швидковисихаючою дезінфікуючою серветкою. Або ж розпиліть 70-відсотковий ізопропіловий спирт на чисту тканину і протріть телефон.

Не розпилюйте миючі засоби безпосередньо на поверхню телефону і уникайте потрапляння рідини в зарядні порти.

Крок 2: Вимийте чохол для телефону

Якщо у вас є чохол на телефоні, зніміть його і обережно вимийте м’яким господарським милом і теплою водою. Обов’язково очистіть щілини та краї, оскільки вони мають тенденцію накопичувати пил і бруд.

Крок 3: Промийте та висушіть

Після миття ретельно прополощіть і висушіть чохол. Дайте йому повністю висохнути на повітрі, перш ніж одягати на телефон. Пам’ятайте, що волога не повинна потрапляти на отвори телефону та зарядний порт.


Не пропустіть