Xiaomi представила розумний матрац з регулюванням температури

Компанія Xiaomi випустила новий продукт в рамках краудфандинговоъ платформи Youpin. Це розумний матрац з регульованою через додаток температурою. Він має низьку вартість і надійде в продаж в кінці жовтня.

Новий матрац компанії буде називатися Chanitex Smart Temperature Controlled Mattress. Його оснастять можливістю регулювання температури, що як ніколи доречно в зимову пору року. Повідомляється, що матрац складається з декількох бавовняних верств і полівінілхлоридної сітки з трубок, завдяки яким і відбувається підігрів. Матрац повністю безпечний, тому що електричний струм не передається всередині самого матраца, він лише нагріває модуль, в якому вже відбувається нагрів води, яка згодом тече по трубках. Відзначається, що модуль можна розташувати на тумбочці.

Матрац також має функцію автоматичного відключення. Таким чином, через 15 годин роботи він відключається, що дозволяє користувачеві забути про постійну потребу виключення пристрою. Компанія планує оснастити матрац рядом корисних фішок, таких як вологозахист, захист від нестачі води, перегріву та інші функції.

Зазначимо, що регулювати температуру можна за допомогою програми MIJIA. Температура варіюється від 25°С до 60°С. Висока температура матраца розроблена для профілактики від кліщів. Для людей, які фінансували Chanitex Smart Temperature Controlled Mattress в момент збору коштів, вартість новинки обійдеться в 197 доларів.

Джерело gizmochina.com xiaomiyoupin.com
Не пропустіть