Xiaomi Youpin запускає складаний дрон Fimi X8 SE 2020

Xiaomi випустила свій перший дрон в травні 2016 року. Дрони Mi були виготовлені Fimi Technology, екологічною мережевою компанією Xiaomi, і вчора бренд випустив новий продукт — Fimi X8 SE 2020.

Безпілотний літальний апарат Fimi X8 SE 2020 має складну конструкцію, аналогічну DJI Mavic. Його продуктивність вища, ніж у Mavic Mini, хоча вони знаходяться в однаковій ціновій категорії.

Він забезпечує запис відео у роздільній здатності 4K, передачу зображення на 8 км і 35 хвилин автономної роботи. Новий кольоровий режим відео F-log і формат фотографій DNG RAW надають більше місця для пост-обробки.

Квадрокоптер Feimi X8 SE 2020 оснащений механічною стабілізацією і професійними алгоритмами управління останнього покоління від Feimi. Що стосується функцій, то він підтримує інтелектуальне відстеження, зйомку з плануванням маршруту, панорамну зйомку, режим нічної зйомки тощо.

Максимальна швидкість горизонтального польоту може досягати 18 м/с, максимальна швидкість підйому — 5 м/с, максимальна швидкість зниження — 4 м/с. Слід зазначити, що в інструкції вказано, що його висота польоту обмежена 120 м.

Пульт дистанційного управління для Feimi X8 SE 2020 має висувну телескопічну конструкцію і з’ємний джойстик. Він сумісний з більшістю мобільних телефонів на ринку і навіть з iPad mini.

Зараз дрон продається на Xiaomi Youpin за ціною 2999 юанів ($439).

Джерело Gizmochina
Не пропустіть