Xiaomi випустить смарт-телевізори з екраном OLED

Лі Сяошуай (Li Xiaoshuang), генеральний менеджер телевізійного підрозділу Xiaomi, розповів про плани компанії щодо подальшого розвитку напрямку смарт-ТВ.

На цьому тижні Xiaomi офіційно представила «розумні» телевізори нового покоління – панелі серій Mi TV 5 і Mi TV 5 Pro. Пристрої сімейства Pro обладнані якісним дисплеєм на квантових точках Quantum Dot QLED зі 108-відсотковим охопленням колірного простору NTSC.

Як тепер повідомив пан Сяошуай, Xiaomi проектує смарт-телевізори преміум-класу. Вони будуть оснащені екраном на органічних світлодіодах (OLED), який забезпечить чудову передачу кольору і глибокий чорний колір.

Xiaomi має намір представити OLED-телевізори вже в першому кварталі наступного року. Швидше за все, такі панелі будуть мати розділову здатність 4К (3840×2160 пікселів). Інформації про розмір дисплея поки немає.

Крім того, Лі Сяошуай повідав, що Xiaomi веде розробку пристроїв стандарту 8К. Такі панелі, нагадаємо, мають роздільну здатність 7680×4320 точок, що в чотири рази більше в порівнянні з 4К. Втім, про терміни виходу 8К-телевізорів під маркою Xiaomi поки нічого не повідомляється.

Джерело ITHome

Не пропустіть