Xiaomi випустить перший в світі смартфон з камерою на 64 Мп

Китайський ТехноГігант планує потягатися з лідерами рейтингу DxOMark, випустивши смартфон 64-модулем камери

Генеральний менеджер Redmi, молодого суббренда Xiaomi, опублікував тизер майбутнього смартфона компанії. Зображення на його офіційній сторінці Weibo містить вражаючий приклад фото на камеру пристрою і коротке пояснення, в якому йдеться про камеру на 64 Мп.

На даний момент у продажу немає подібних пристроїв, і більшість виробників встановлює лише сенсори на 48 Мп. Таким чином, прийдешній смартфон Redmi може стати першим на ринку з подібною камерою. Як можна помітити, подібний фотомодуль дозволяє збільшувати зображення з мінімальною втратою якості.

З чуток, в смартфоні використовується модуль камери ISOCELL Bright GW1, розроблений компанією Samsung. Датчик виконаний за технологією Tetracell, що дозволить об’єднувати найближчі пікселі під час зйомки при недостатньому освітленні для отримання якісних фото в дозволі 16 Мп.

На жаль, на даний момент це єдина інформація з приводу пристрою. Очікується, що більше деталей про смартфон з’явиться в мережі в найближчі тижні. Цілком можливо, що це буде продовження вже існуючої лінійки — наприклад, Redmi Note 8 або Redmi K30 Pro. Втім, інженерам Xiaomi варто поквапитися, щоб стати першими, адже місяцем раніше подібним тизером вже ділилася компанія Realme.


Не пропустіть