Xiaomi випустить доступний складний смартфон

Перший смартфон Xiaomi з форм-фактором, як Galaxy Z Flip 3 і Huawei P50 Pocket, буде випущений цього року за дуже привабливою ціною. Про це інформує авторитетний інсайдер Digital Chat Station.

У першій половині минулого року Xiaomi представила свій перший флагманський складаний екран Xiaomi Mix Fold, в якому використовувалося складне рішення книжкового типу, аналогічне Samsung Galaxy Z Fold3. Новинка пропонується тільки в Китаї, при цьому стартова ціна перевищила 1500 доларів, хоч за останні кілька місяців на смартфон діяли дуже щедрі знижки.

Тепер Xiaomi збирається випустити свій перший мобільний телефон у компактнішому корпусі. Основний екран матиме роздільну здатність FullHD+, а також підтримку частоти оновлення зображення 120 Гц. Він буде оснащений однокристальною системою сімейства Qualcomm Snapdragon 8 і підтримуватиме надшвидку зарядку.

Також джерело підтверджує, що стартова ціна новинки буде набагато нижчою, ніж у Xiaomi Mix Fold, а його позиціонування зміщене у бік жіночої аудиторії.

Digital Chat Station першим точно повідомив характеристики та дати виходу Redmi K30, K40, Xiaomi Mi 10 та Mi 11.Не пропустіть