Xiaomi випустила вертикальний кондиціонер

Китайська компанія Xiaomi випустила новий вертикальний кондиціонер. Новинка здатна швидко охолоджувати приміщення площею до 20 квадратних метрів.

Xiaomi 3HP використовує технологію ламінарного м’якого вітру, завдяки чому в приміщенні буде рівномірна подача охолодженого повітря. Різниця температур в різних частинах кімнати буде однакова. Кондиціонер Xiaomi підходить для домашніх приміщень площею від 10 до 20 квадратних метрів. Це означає, що його можна використовувати в спальні, кабінеті, вітальні і інших частинах будинку.

У конструкції новинки використовується інверторний компресор постійного струму з внутрішнім і зовнішнім вентиляторами постійного струму. Він також використовує електронні розширювальні клапани для управління дроселем, що робить систему ефективною та енергозберігаючою. Він може точно контролювати температуру під час швидкого охолодження і нагрівання.

Xiaomi 3HP також відповідає сучасним стандартам енергоефективності. Річний коефіцієнт корисної дії новинки фіксується на позначці 5,13. Варто відзначити, що актуальний китайський стандарт енергоефективності для техніки першого класу становить 4,5.

Кондиціонер доступний на JD.com для попереднього замовлення за $841.


Джерело GizChina

Не пропустіть