Xiaomi випустила розумну посудомийку Viomi Smart

Китайська компанія все більше інвестує в пристрої для розумного будинку і розробляє пристрої, покликані спрощувати життя користувача

Компанія Xiaomi випустила новий продукт під назвою Viomi Smart Dishwasher – це розумна посудомийна машина. Завдяки тому, що багато хто зараз шукає пристрої, які полегшують життя, посудомийні машини стають все більш популярними серед споживачів. Новий продукт зроблений дочірньою компанією Xiaomi Viomi, що займається екологією і пристроями для будинку.

В посудомийній машині Viomi Smart використовується італійський насос, виготовлений фірмою Weike і здатний забезпечувати дуже сильний потік води. Високий тиск дозволяє очищати посуд і дезінфікувати його, не пошкоджуючи.

Крім того, в розумному пристрої використовується технологія тривимірного розпилення. Водяний спрей поширюється на 360 градусів як зверху, так і знизу. Таким чином, на посуді не залишається місць, яких вода не досягає. Посудомийна машина також може нагрівати воду до температури 70 C, щоб видаляти залишки олії і стерилізувати посуд. Також Viomi Smart оснащена японською системою сушки гарячим повітрям PTC.

Посудомийна машина від Xiaomi має кілька режимів роботи. Існує режим швидкого миття, що робить посуд чистим всього за 30 хвилин. Крім того, доступні стандартні, економічні та індивідуальні режими. Пристрій може вмістити 8 комплектів столових приборів, і управляється за допомогою зручного мобільного застосування. Також Viomi Smart можна під’єднувати до загальної системи розумного будинку. Що стосується ціни, вона складе 2499 юанів (354 долари).

Компанія Xiaomi вкладає багато ресурсів і часу в розробку девайсів для розумного будинку і інтернету речей. І посудомийна машина — тільки один із прикладів. Нещодавно, наприклад, виробник випустив нового робота-пилососа, який володіє лазерною системою виявлення перешкод. Це дозволяє розумному помічнику краще проходити складні ділянки, та й в цілому бути більш маневреним.

Пристрій під назвою Smart Robot Vacuum Cleaner має три режими: звичайний, підмітання та миття підлоги. Всередині у «малятка» відсік для сміття на 550 мл і резервуар для води такого ж розміру.Робот-пилосос вміє контролювати подачу води і підтримувати постійний тиск. Одного заряду йому вистачає на 110 хвилин роботи, а управляється новинка, само собою, через смартфон. Зараз Smart Robot Vacuum Cleaner від Xiaomi коштує близько 255 доларів.


Не пропустіть