Xiaomi випустила кишеньковий принтер для друку фото зі смартфона (фото)

Заправляти картридж не потрібно, потрібен тільки папір.

На краудфандингу Xiaomi представила портативний принтер Youdao Memobird G4, створений для швидкого друку зображень зі смартфона. Він підключається по Bluetooth і управляється через спеціальний мобільний додаток.

Пристрій використовує технологію чорно-білого термодруку, а значить, ніяких заправок картриджів не буде потрібно. Головне – вчасно міняти рулонний папір.

Основне призначення Youdao Memobird G4 – друк скетчів, нагадувань, різних заміток, списків і іншої текстової інформації. Хоча ніщо не заважає вам роздрукувати фото. При розділовій здатності друку в 306 dpi картинки вийдуть цілком пристойної якості.

Розміри принтера складають всього 86,8×79,3×39 мм при вазі в 165 грам. Він буде практично невідчутний в сумці або навіть кишені куртки.

Вбудованої батарейки ємністю 900 мАг буде досить для безперервного друку на 8 рулонах паперу. Підживлення здійснюється через microUSB-порт і займає 2 години.

Зараз принтер Youdao Memobird G4 доступний для попереднього замовлення на краудфандингу Xiaomi за ціною 299 юанів (≈1000 грн).


Не пропустіть