Xiaomi випускає настільну швидку зарядку Socket Pro: багатофункціональна, компактна, доступна

Xiaomi прагне спростити зарядку та підключення до мережі за допомогою нового настільного зарядного пристрою Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro.

Запущений на платформі Youpin, цей багатофункціональний пристрій пропонує можливості швидкої зарядки, кілька портів і передачу даних у компактному корпусі. Давайте ознайомимося з його характеристиками та можливостями.

Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro має інтерфейс “сім в одному”. Це включає інтерфейс швидкої зарядки USB-C1 для телефонів, планшетів і ноутбуків, а також три інтерфейси живлення змінного струму, що підтримують загальну потужність 2500 Вт.

Крім того, він має повнофункціональний інтерфейс USB-C2 для зарядки, передачі даних, аудіо та відео, порт HDMI та порт USB-A для малопотужних пристроїв.

До комплекту поставки входить 0,9-метровий повнофункціональний кабель для передачі даних, який підтримує різноманітні протоколи швидкої зарядки, зокрема, Xiaomi 67W flash charging, PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC, Apple 2.4A та BC1.2. Два інтерфейси USB-C працюють як з переднім, так і з заднім доступом.

Вбудований інтелектуальний чіп у Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro дозволяє динамічно розподіляти потужність, забезпечуючи безпечну зарядку пристроїв з різним енергоспоживанням. Що стосується передачі даних, то пристрій забезпечує високу роздільну здатність 4K@60 Гц і використовує високошвидкісний протокол передачі даних USB 3.0.

Xiaomi 67W Desktop Fast Charging Socket Pro буде доступний через краудфандинг на Xiaomi Youpin за ціною 185 юанів (~$25), починаючи з 3 квітня.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть