Xiaomi випускає дві нові водонепроникні Bluetooth-колонки

Xiaomi додає до своєї міжнародної лінійки дві Bluetooth-колонки: Xiaomi Sound Pocket та Xiaomi Sound Outdoor.

Колонка Xiaomi Sound Outdoor буде доступна у чорному, синьому та червоному кольорах. Колонку легко носити з собою, вона міцна, має розмір, який поміститься у більшості сумок, а її конструкція включає гумові ніжки та ремінець для перенесення. Попри невеликий розмір, колонка забезпечує потужний звук 30 Вт завдяки вбудованому сабвуферу, двом пасивним випромінювачам і твітеру.

Колонка також витримує суворі умови експлуатації, маючи клас захисту від пилу та води IP67. Вона оснащена технологією Bluetooth 5.4 для легкого підключення до пристроїв, кнопками управління для простого керування та акумулятором ємністю 2600 мАг, якого вистачає на 12 годин при 50% гучності. Крім того, вона може підключатися до іншої колонки для відтворення стереозвуку або об’єднувати до 100 пристроїв для створення більшої звукової системи.

Xiaomi Sound Pocket, з іншого боку, пропонує більш компактне рішення без шкоди для якості. Ця менша колонка поставляється в чорному кольорі та ідеально підходить для особистого використання, забезпечуючи вихідну потужність 5 Вт у водонепроникному і пилонепроникному корпусі з класом захисту IP67. Вона легка, її зручно носити з собою і вона підтримує до 10 годин відтворення при 40% гучності.

Хоча компанія не повідомила конкретних дат релізу в Європі та Північній Америці, ми очікуємо, що оголошення буде зроблено найближчим часом.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть