Xiaomi створює проектор для автомобілів

Як і більшість інших пристроїв Xiaomi, новинка отримала досить гарне співвідношення «ціна - характеристики»

Китайська корпорація Xiaomi анонсувала проектор для автомобіля, що виводить різну інформацію на лобове скло. Він не створений для перегляду фільмів в салоні машини – гаджет відображає тільки важливі для водія дані, які не сильно відволікають його від стеження за дорогою. За замовчуванням діагональ проектованої картинки становить 8 дюймів, але її можна збільшити.

Завдяки підключенню через OBD-інтерфейс (12 В / 0,5 А), проектор від Xiaomi відображає на лобовому склі швидкість руху, поточний час і рівень палива. При сполученні зі смартфоном через Bluetooth, гаджет виводить додаткову інформацію (повідомлення, відстань до потрібного повороту і попередження про камери на дорогах).

«Мозком» пристрою є 32-бітний процесор. Завдяки пасивної системі охолодження, проектор абсолютно безшумний. За офіційними даними, проектуються картинка позбавлена відблисків, сонячних ореолів і різного роду спотворень. За допомогою датчика фосвітленості, гаджет автоматично виставляє яскравість зображення, але користувач може вручну відрегулювати її і навіть налаштувати три профілю (мабуть для ночі, а також для сонячної та хмарної погоди).

Корпус пристрою з полікарбонату і ABS-пластика покритий спеціальною матовою фарбою, яка виключає відблиски і віддзеркалення сонячних променів. На даний момент проектор представлений на фірмовому краудфандінговому майданчику Xiaomi Youpin – його можна попередньо замовити за 399 юанів. Якщо проект підтримають достатню кількість людей, гаджет надійде в продаж в середині літа.


Не пропустіть