Xiaomi представила зовсім недорогий розумний телевізор Mi TV 43 з дуже тонкими рамками

Він коштує всього 155 доларів в Китаї

Компанія Xiaomi представила нову модель розумного телевізора Mi TV 43. Це зовсім недорога модель, яка коштує навіть дешевше рядового смартфона бренду.

Mi TV 43 з модельним номером E43K пропонується за ціною 155 доларів в Китаї. До цього моменту у Xiaomi були і інші 43-дюймові моделі, включаючи E43X, E43C і E43A, але всі вони коштують щонайменше 169 доларів.

За ці гроші користувач отримає телевізор з екраном діагоналлю 43 дюйма, роздільною здатністю 1920×1080 пікселів і дуже тонкими рамками, а також стереодинаміки з технологією DTS Sound.

В основі лежить 64-розрядна двоядерний платформа, 1 ГБ оперативної пам’яті і 8 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Телевізор підтримує бездротову передачу даних по Wi-Fi. На відміну від більш дорогих попередників, тут не підтримується Bluetooth.

Відзначається, що телевізор можна підключити до великої кількості обладнання, включаючи комп’ютери, ігрові консолі, аудіосистеми і так далі. Mi TV 43 використовує програмну оболонку PatchWall. Остання не тільки надає доступ до великої бази контенту, але і дозволяє управляти пристроями розумного будинку.


Не пропустіть