Xiaomi створила гаджет для людей, яких мучить біль у спині

Мільйони людей у ​​всьому світі добре знайомі з болями та дискомфортом у шийно-грудному відділі хребта, викликаними сидячим способом життя. Через пандемію та роботу вдома ситуація лише посилилася.

На платформі колективного фінансування Xiaomi Youpin представлений новий цікавий продукт HiPee Smart Health Neck Ring. Розумне кільце на шию контролює і коригує поставу в режимі реального часу, 24 години на добу, і дозволяє позбутися болю.

Неправильна поза в сидячому положенні та опускання голови часто є несвідомими рухами, які важко контролювати. Такий пристрій дозволяє виправити неправильну позу за допомогою нагадувань. Розумне кільце HiPee Smart Health Neck Ring має алгоритм на основі штучного інтелекту, який визначає зміни пози на 360°, відстежуючи в реальному часі, нагадуючи користувачам про необхідність випрямитись, коли вони працюють або просто сидять зі смартфоном у руках.

Крім того, HiPee Smart Health Neck Ring пропонує кілька соматосенсорних ігор, які дозволяють розім’яти проблемні області. Завдяки високоточному датчику руху, розташованому у пристрої, він може розпізнавати рухи тіла, відстежувати напрямок вигину та кут нахилу хребта.

Пристрій може синхронізуватися зі смартфоном і передавати інформацію про кількість неправильних поз на день, розподіл навантаження та тиску на хребет тощо.

На стадії колективного фінансування пристрій пропонується лише за 30 доларів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть