Xiaomi розсекретила новий молодіжний смартфон

заду він виглядає досить красиво і нагадує флагманський Mi 9. На жаль, дизайн лицьової панелі невідомий

Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) опублікував на своїй сторінці в Weibo (китайському аналогу Twitter) якісні офіційні рендери ще не представленого смартфона CC9. Він орієнтований на молодь і, судячи з усього, дизайн підкреслює це. По всій видимості, бічні грані CC9 виконані з металу, а задня кришка забарвлена ​​в білий колір з перламутровим градієнтом і прикрита склом – це можна розцінювати як свідчення того, що смартфон отримав підтримку бездротової зарядки.

Судячи з рендерів, в новинці є роз’єм 3,5 мм для навушників і сучасний порт USB-C для зарядки. Слот для сім-карти встановлений в досить нестандартному місці – на верхній межі (а не збоку).

На жаль, зображення не розкривають дизайн лицьової панелі смартфона, але ж там розташована головна особливість пристрою – фронтальна камера на 32 Мп (гаджети серії CC позиціонуються як молодіжні селфіфони) . Тому залишається загадкою, де захований сенсор камери: в каплевидний виріз, звичайний «чубок», рамку над дисплеєм або, може, в точковий виріз в екрані. Якщо вірити чуткам, CC9 отримав субфлагманську начинку, але буде продаватися майже за ціною флагманського Mi 9.Не пропустіть