Xiaomi робить прання простим та розумним: новинка компанії – стельовий світильник для сушіння білизни

Компанія Xiaomi розширила свою лінійку розумної побутової техніки, випустивши на ринок Mijia Smart Clothes Dryer Pro. Доступна у білому кольорі, сушарка має вражаючі функції та витончений, компактний дизайн, що робить її привабливим варіантом для сучасних домогосподарств, які шукають ефективні рішення для прання білизни. Дізнаймось про неї докладніше.

Розумна сушарка для білизни Mijia Smart Clothes Dryer Pro має надзвичайно тонкий корпус – всього 9,8 см завтовшки в складеному стані, що дозволяє непомітно встановити її на стелі. Ця вбудована конструкція допоможе вам оптимізувати простір, забезпечуючи чистоту та естетику вашого будинку.

Сушарка має велику вигнуту світлодіодну панель, яскравість якої можна регулювати безпосередньо через додаток Mijia. Вона має регульовану сушильну штангу з діапазоном закидання 1,1 м, а завдяки вантажопідйомності 35 кг і 42 отворам для сушіння пристрій може ефективно впоратися зі значною кількістю білизни.

Примітно, що сушарка також може похвалитися функцією виявлення перешкод, автоматично зупиняючись, коли вона стикається з опором. Mijia Smart Clothes Dryer Pro також має двигун постійного струму для енергоефективності. Xiaomi заявляє, що вона споживає менше ніж 1 кіловат-години електроенергії на місяць.

Крім того, сушарка має номінальний рівень шуму менше ніж 55 дБ, легко інтегрується в розумну екосистему Xiaomi й поставляється зі зручним бездротовим пультом дистанційного керування. Xiaomi заявляє, що при замовленні сушарки не потрібно збирати її на місці – вона буде доставлена повністю зібраною для негайного використання.

Xiaomi Mijia Smart Clothes Dryer Pro Moonlight White наразі доступна для попереднього замовлення на JD.com. Початок продажів заплановано на 2 квітня за роздрібною ціною 1 199 юанів ($166).

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть