Xiaomi Redmi Note 8: на що здатна камера з рекордною кількістю пікселів (Фото)

В інтернеті з’явився приклад фотографії з 64 Мп камери, яка з’явиться в новому смартфоні Xiaomi.

29 серпня Xiaomi представить нову лінійку пристроїв Redmi – готується величезний 70-дюймовий телевізор і лінійку смартфонів Redmi 8. У компанії є всі шанси представити смартфон з рекордним дозволом камери 64 Мп, ним стане Redmi Note 8.

У твіттері показали приклад фотографії на Redmi Note 8. Дозволу камери вистачає, щоб розглянути всі деталі одного з багатьох будинків. Цей знімок опублікований не в оригінальній якості, оригінальний файл важить 21 МБ. Але цього достатньо, щоб оцінити можливості камери.

Камера в Redmi Note 8/8 Pro за замовчуванням не зніматиме з максимальною роздільною здатністю. У стандартному режимі камера об’єднує чотири пікселя в один, щоб отримувати більш якісні фотографії на 16 Мп. Але зйомка в дозволі 64 Мп буде доступна як окремий режим в налаштуваннях.

У смартфонах Redmi і Realme планують використовувати модулі камер Samsung ISOCELL Bright GW1. Зараз найвища дозвіл в смартфонах камерах – 48 Мп, такі модулі стоять у багатьох флагмани і середньобюджетних моделях. До цього багато років рекорд тримався за компанією Nokia і смартфоном 808 PureView, у якого був модуль на 41 Мп.


Не пропустіть