Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 здивували користувачів по всьому світу

Уже в першій половині 2020 року грань між дорогими і недорогими смартфонами стане ще менш помітною, а посприяють цьому такі моделі мобільних пристроїв, як Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9. Їм приписують масу різних особливостей, про багатьох з яких вже відомо від безлічі джерел. Так, дані телефони порадують всіх покупців передовим технічним оснащенням щодо своєї цінової категорії, а також сучасним дизайном.

Відомо, що вартість новинок не перевищить $ 200, тому дозволити собі їх покупку зможуть абсолютно всі бажаючі без будь-яких складнощів. Ще п’ять років тому бюджетні моделі смартфонів за менш ніж $ 200 були просто жахливими, але тепер все зовсім інакше. В даний час такі гаджети мають широкі функціональні можливості, а разом з тим володіють красивим дизайном, який робить їх привабливими в очах всіх покупців відразу, як тільки вони їх побачать. Нові бюджетники від Xiaomi порадують покупців корпусом із загартованого міцного скла, причому на тильній частині такого будуть тільки фотокамери, тоді як сканера відбитків пальців там не опиниться.

Вся справа в тому, що дактилоскопічний модуль в Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 вирішили вбудувати прямо в IPS-екран за рахунок новітній технології, яка почне масово застосовуватися в недорогих смартфонах вже в першому кварталі наступного року. На тильній частині «молодшої» моделі користувачів чекає потрійна основна камера, тоді як у «старшої» фотокамера виявиться четверний, володіючи тим самим відчутно більшою кількістю переваг. В обох випадках користувачі можуть розраховувати на підтримку нічного режиму зйомки, причому частково апаратного, тому знімки будуть виходити максимально привабливими навіть в тому випадку, якщо вони зроблені в умовах сильної нестачі світла.

Само собою, що новинкам буде чим приємно порадувати ще. Вони отримають інтерфейс USB Type-C, а ось звичного всім в даний час 3,5 мм роз’єму для підключення навушників вони не отримають, тому що з 2020 року даний виробник електроніки збирається з ним повністю покінчити у всій своїй продукції. В іншому, крім іншого, у новинок буде така «фішка», яка гарантовано повалить всіх покупців в абсолютний шок, адже навряд чи хтось очікує побачити щось подібне в цих недорогих смартфонах. Так, їм приписують чіп NFC, завдяки якому власники Xiaomi Redmi 9 і Redmi Note 9 зможуть платити за проїзд в міському транспорті, оплачувати покупки в магазинах і різні послуги в закладах, а також використовувати телефон в якості пропуску куди-небудь.

Не пропустіть