Xiaomi припинила виробництво смартфонів Redmi

Ця інформація побічно підтверджується офіційним джерелом, тому що з офіційного сайту компанії-виробника для китайського регіону пропали всі версії і модифікації смартфонів Redmi K20 і Redmi K20 Pro, які знову там вже не з’являться.

Дані телефони, до слова, є клонами міжнародних моделей Mi 9T і Mi 9T Pro, які користуються широкою популярністю серед покупців. Якщо дані мобільні пристрої топового рівня насправді були зняті з виробництва, значить вже незабаром точно така ж доля спіткає і інші їхньою версією, доступні зараз на ринку, тобто продаються в магазинах на території Європи, США та інших держав, жителі яких можуть їх купити без зайвих складнощів.

Єдиним телефоном з цього модельного ряду, який як і раніше продається в онлайн-магазині Xiaomi, є Mi CC9 Pro, що володіє підтримкою мереж 5G. На міжнародному ринку цей апарат відомий під найменуванням Mi 9 Pro 5G, що підтверджує його непрямий зв’язок з Redmi K20. Виходить, що китайська корпорація зняла свій перспективний і вкрай вдалий смартфон топового рівня з продажу через менш ніж півроку після запуску в продаж, і все це при тому, що дана модель виявилася однією з найбільш вдалих серед усіх, які випустив на ринок даний бренд за останній рік. Телефон володіє скляним корпусом, потрійний основною камерою, роз’ємами USB Type-C і 3,5 мм для навушників, а також вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців.

Чому китайська корпорація вирішила саме зараз припинити виробництво смартфонів з лінійки Redmi K20 – питання відкрите, і відповіді на такий поки що немає. Можливо це пов’язано з тим, що вже 10 грудня 2019 року, тобто менш ніж через два тижні, виявиться представлений Redmi K30. Втім, як показує практика, зазвичай Xiaomi продає старі моделі будь-яких телефонів навіть після запуску в продаж нових, роблячи це протягом декількох місяців. Можливо думку керівництва з цього приводу було змінено, у зв’язку з чим тепер тепер багато фірмові мобільні пристрої будуть залишатися актуальними на ринку лише протягом кількох місяців після запуску в продаж, а потім їх будуть знімати з продажу, запускаючи на полиці магазинів нові.


Не пропустіть