Xiaomi представила розумну клавіатуру і мишку з регулюванням висоти

Зарядка через USB-C і приваблива ціна.

MIIIW, один з найвідоміших суб-брендів Xiaomi, що випускає периферію для комп’ютерів, випустив новий набір Miwu Elite. Він складається з бездротової клавіатури з голосовим управлінням і незвичайної миші з регулюванням висоти.

Клавіатура має габарити 320,5×125,5×24,5 мм і відрізняється елегантним мінімалістичним дизайном. Кут нахилу складає 8º, що знижує навантаження на зап’ястя, забезпечуючи більш природне положення рук. Цікавою фішкою новинки стала функція голосового введення, за яку відповідає додаткова кнопка. За раз пристрій здатний розпізнати до 180 слів із затримкою всього 200 мс.

Клавіатура підтримує дротове (USB-C) і бездротове (2,4 ГГц) підключення і сумісна з Windows, macOS, Android і iOS.

Разом із клавіатурою поставляється бездротова миша, на якій є спеціальна кнопка для регулювання висоти. Це теж покликане знизити навантаження на зап’ястя і зробити тривалу роботу за комп’ютером більш комфортною. За автономність відповідає акумулятор на 510 мАг, якого вистачить на 15 днів автономної роботи. Заряджається мишка через USB-C.

До комп’ютера або смартфона вона підключається по Bluetooth або за допомогою USB-адаптера, який йде в комплекті з клавіатурою.

Цей набір оцінили у 199 юанів, у Китаї він з’явиться 19 квітня. Незабаром після цього комплект варто очікувати і на AliExpress

Не пропустіть