Xiaomi представила «противірусний» очищувач повітря Mijia F1

Спеціальний підрозділ Xiaomi, який спеціалізується на побутовій техніці, анонсував очищувач повітря під назвою Mijia F1. Представлений пристрій вважається одним з небагатьох доступних на ринку, здатних ефективно боротися з вірусом «свинячого грипу», також відомим як H1N1.

Очищувач повітря Mijia F1 оснащений круглим AMOLED-екраном, на який виводиться інформація про якість повітря. Він підтримує голосове управління за допомогою помічника XiaoAI, тому власник зможе керувати ним з будь-якого іншого пристрою розумного будинку, такого як телефон, розумний телевізор, розумний динамік і дисплей. Для цього вони повинні мати вбудований XiaoAI.

Продуктивність пристрою становить 400 м³/год. Він здатний забезпечувати до 6660 літрів чистого повітря за 60 хвилин. Апарат також має спеціальний сплячий режим, після активації якого рівень шуму знижується до 34,8 дБ. Для очищення використовується тришаровий фільтр — він справиться з брудом, сміттям, пилом та іншими подібними частками розміром до 0,25 до 0,3 мкм. Змінювати фільтр потрібно раз в 3-6 місяців, в залежності від рівня забруднення повітря і активності використання приладу.

Xiaomi Mijia F1 з’явиться в продажі 27 березня за ціною $169.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть