Xiaomi представила міцну та доступну 40-ватну колонку зі звуком Harmon AudioEFX

Компанія Xiaomi розширила свій асортимент аксесуарів новою Bluetooth-колонкою під назвою Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker Camp Edition.

Як випливає з назви, ця колонка призначена для використання на відкритому повітрі, має міцну конструкцію і тривалий час роботи від акумулятора. Давайте заглибимося в її особливості.

Технічні характеристики

Колонка має міцний прямокутний корпус зі зручною ручкою для перенесення. Попри міцну конструкцію, вона має компактні розміри: 125 x 85 x 146,7 мм (Д x Ш x В) і важить всього 1,12 кг. Привабливості колонці додає стильна решітка з металевою текстурою з усіх боків.

Колонка має загальну вихідну потужність 40 Вт, що забезпечується шістьма динаміками. Є два високочастотні динаміки, два середньочастотні динаміки та два пасивні випромінювачі, які, за словами Xiaomi, забезпечують всеспрямоване відтворення звуку на 360 градусів.

Xiaomi також співпрацює з Harman AudioEFX, щоб гарантувати, що колонка відтворює звук з чіткістю та деталізацією, що робить її ідеальним рішенням для прослуховування музики вдома або під час пригод на свіжому повітрі.

Розроблена для активного відпочинку, колонка має сертифікат IP66 для захисту від пилу та води. Для бездротового підключення колонка використовує Bluetooth 5.3. Також є підтримка NFC для швидкого та легкого підключення.

Крім того, вона підтримує кодек LHDC 5.0, який забезпечує високу якість передачі звуку через Bluetooth. Колонка також має світлодіодне підсвічування на нижній панелі для використання вночі.

Крім того, Xiaomi заявляє, що колонка працює від акумулятора протягом 14 годин, і що цікаво, її можна заряджати у відсіку для зберігання Xiaomi SU7. Хоча її не можна використовувати в цьому режимі, оскільки вона автоматично вимикається після того, як її туди вставляють, але точки всередині відсіку заряджають колонку.

Ціна і доступність

Xiaomi Outdoor Bluetooth Speaker Camp Edition наразі доступна в Китаї за ціною 699 юанів (~ $100). Ви можете придбати її на офіційному сайті Xiaomi в країні. Xiaomi ще не оголосила дату виходу колонки на міжнародний ринок.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть