Xiaomi представила бюджетну розумну комп’ютерну мишу з голосовим асистентом

Вона оцінена в $18.

Xiaomi представила новий продукт з вбудованим інтелектуальним голосовим помічником XiaoAI. Крім цього, миша під назвою Xiaomi XiaoAI Mouse обзавелася корпусом з антибактеріальним покриттям і двома інтерфейсами бездротового підключення.

Що стосується дизайну, новинка виглядає ідентично Mi Wireless Mouse, яку компанія представила раніше. Однак розробники додали нову кнопку, яка під час тривалого натискання запускає голосовий помічник.

Mi Smart Mouse поставляється з антибактеріальним корпусом, металевим роликом і прихованим мікрофоном. Миша отримала інтерфейс USB Type-C і харчується від вбудованого акумулятора ємністю 750 мАг, який, як стверджує компанія, може забезпечити 30 днів активного використання і 180 днів в режимі очікування.

Крім цього, девайс може інтегруватися в екосистему розумного будинку Mijia, при цьому він виконує роль універсального пульта управління, за допомогою якого можна включати різні побутові прилади.

Новинка Xiaomi також поставляється з двома режимами підключення — Bluetooth і USB, і може бути підключена до двох комп’ютерів одночасно. Щоб переключиться між пристроями, користувачам потрібно одночасно утримувати ліву і праву клавіші близько трьох секунд.

Продукт буде доступний через краудфандинг в Китаї на веб-сайті компанії за ціною 129 юанів. Однак ця ціна призначена тільки для краудфандингової кампанії, а роздрібна ціна складе 149 юанів ($18).


Джерело Gizmochina

Не пропустіть