Xiaomi порадувала дешевим миючим роботом-пилососом

Сучасна начинка, потужність і розумний бак для води

Компанія Xiaomi розпочала збір коштів на випуск нового робота-пилососа Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C, який вже можна попередньо замовити за ціною близько 180 доларів.

Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C оснащений інтелектуальним баком для води об’ємом 200 мл. Вода автоматично контролюється протягом всього процесу збирання. В результаті на підлозі не залишаються сліди, а вода використовується розумно і економно.

Пилосос Mijia Sweeping Robot 1C оснащений високошвидкісною системою візуальної навігації, яка дозволяє йому фіксувати до 30 000 точок в секунду. В результаті пристрій дуже швидко сканує приміщення, виділяє складні просторові об’єкти і швидко створює точні карти.

Xiaomi Mijia Sweeping Robot 1C отримав професійний датчик зображення, який робить знімки з частотою 50 разів на секунду в ході роботи, щоб оперативно коригувати маршрут в разі потреби. Пилосос отримав сучасну платформу, яка включає чотири ядра Cortex-A7 і двоядерний процесор обробки зображень Mali-400. Вони допомагають визначати точне положення робота в режимі реального часу і прокладати найбільш оптимальний шлях.

У пилососі використовується японський потужний мотор NIDEC, який забезпечує тиск всмоктування 2500 Па. На корпусі встановлені 15 високоточних датчиків.

Джерело Gizchina

Не пропустіть