Xiaomi оновила список смартфонів, які отримають прошивку MIUI 10

На офіційному ресурсі китайського виробника опублікували список смартфонів з новою прошивкою, яку користувачі можуть отримати вже зараз.

На щастя користувачів, які мають смартфони Xiaomi, виробник з достатньою відповідальністю підійшов до оновлення програмного забезпечення. Сьогодні, 25 жовтня, на офіційному ресурсі китайського виробника була опублікована особлива окрема тема, в Xiaomi оновила список смартфонів, які отримають прошивку MIUI 10, тобто новітню з усіх доступних користувачам. У тому числі туди входять моделі, у яких ПО засноване на Android Oreo і Android Pie.

На даний момент на базі ОС Android Oreo працює тринадцять смартфонів Xiaomi, при цьому їх випустили на ринок електронних пристроїв за останній рік, а багато телефонів, випущені за останній місяць, отримали Android Pie, і це лише початок.

На даний момент на базі Android Pie на прошивці MIUI 10 функціонує всього три телефони, серед яких Xiaomi Mi Mix 2S, Mi 8 і Mi 8 Explorer Edition.

Користувачі практично завжди залишаються задоволені нововведеннями компанії і тому з нетерпінням чекають того, щоб їх прошивки були оновлені, а MIUI 10 є вельми перспективним і прогресивним оновленням.


Не пропустіть