Новий рекорд: Xiaomi назвала найбільш продаваний смартфон

Як стало відомо, за три місяці перебування в продажу смартфон Redmi Note 8 його собі купили на китайському і міжнародному ринках більш ніж 10 млн осіб. З цього випливає, що кожен день він продається тиражем приблизно в 110 тисяч екземплярів. За словами Xiaomi, ще жоден з її фірмових смартфонів не був настільки затребуваним з боку покупців. Новинка виявилася навіть більш успішною, ніж Redmi Note 7, тобто бюджетний смартфон, що надійшов на полиці магазинів в першому кварталі 2019 року. Даний телефон був проданий тиражем в 10 млн штук лише за чотири місяці, тобто він користувався відчутно меншою популярністю серед покупців.

Саме Redmi Note 8 компанія Xiaomi називає своїм найпоширенішим мобільним пристроєм з усіх, які вона коли-небудь випускала на ринок. Цей апарат має 6,39-дюймовим IPS-екраном, корпусом зі скла, восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 665 з тактовою частотою 2,0 ГГц, а також портом USB Type-C і потрійною основною камерою. Під успішними продажами даного телефону китайська корпорація розуміє всі його модифікації, а таких на ринку є кілька. Так, наприклад, модель Redmi Note 8 Pro може похвалитися чіпсетом MediaTek Helio G90T, більшим 6,53-дюймовим екраном, а також, крім того, четверний основною камерою.

Вся ця ситуація в черговий раз доводить, що все більшою популярністю серед покупців користуються смартфони Xiaomi, які працюють на базі операційної системи Android. Саме цьому виробникові електроніки вдається раз по раз створювати і випускати на ринок одні з кращих телефонів з початкової цінової категорії до $ 200, тому що такі мають велике число різних переваг. Так, вони можуть похвалитися гарним дизайном, потужним технічним оснащенням, підтримкою сучасних технологій, сучасним програмним забезпеченням і відмінною фотокамерою, яка робить вражаючі знімки. Все це доповнено низькими цінниками і високою якістю виготовлення.


Не пропустіть