Xiaomi може працювати над гібридним варіантом SU7 зі збільшеним запасом ходу

Компанія Xiaomi Motors отримала понад 100 000 попередніх замовлень. У червні Xiaomi також доставила майже 10 000 автомобілів. Перший електромобіль від Xiaomi виявився успішним. Однак Xiaomi вже працює над іншою моделлю, можливо, гібридною версією Xiaomi SU7. Співробітник компанії випадково викрив цю розробку, опублікувавши скріншот, що містить опис роботи та вимоги.

Згідно з інформацією, Xiaomi працює над своїм першим гібридним автомобілем. Повідомляється, що для розробки гібридного транспортного засобу є вакансії. Наприклад, компанія набирає інженерів, які відповідатимуть за “планування маршрутів і розробку програм для технології терморегулювання транспортних засобів”. Кандидати повинні мати понад 15 років досвіду роботи в автомобільній промисловості, 10 років досвіду в інтеграції термоменеджменту та відповідати за розробку більше двох гібридних транспортних засобів або транспортних засобів з розширеним діапазоном.

На жаль, конкретної інформації щодо розробки компанією гібридного автомобіля наразі немає. Раніше голова правління Xiaomi Лей Цзюнь уникав відповідей на питання про новий автомобіль. Однак ходять чутки, що другим автомобілем Xiaomi стане модель позашляховика, дебют якого заплановано на кінець цього року, а в продаж він надійде у 2025 році.

Також повідомляється, що компанія планує випустити більш доступну модель, яка буде коштувати близько 150 000 юанів, і може бути офіційно представлена у 2026 році.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть