Xiaomi: MIUI 10 отримає останнє оновлення наступного тижня

Вчора Xiaomi офіційно оголосила, що 30 серпня вона випустить останнє серйозне оновлення MIUI 10, яке отримає номер 9.8.29. І вийде воно для всіх моделей, що працюють на MIUI 10. Тепер команда розробників зосередиться тільки на оптимізації прошивки.

Не забули нагадати і про те, що перша версія MIUI побачила світ 16 серпня 2010 і з того часу ось уже 428 тижнів вони працюють над удосконаленням фірмової оболонки. Що стосується MIUI 10, то її реліз припав на 31 травня 2018 року і прийшов час для її оновлення.

У першому кварталі нинішнього року армія користувачів MIUI досягла 261 млн і Xiaomi розраховує на те, що їх кількість буде тільки зростати.
Як відомо, компанія завершує роботи над MIUI 11 і в вересні можна чекати анонсу «нової та унікальної операційної системи».

Про саму MIUI 11 мало що відомо. Розробники точно приділять увагу підвищенню швидкості і стабільності роботи прошивки, а також запропонують ряд поліпшень, пов’язаних з AI-алгоритмами.

І не забуває компанія декларувати свій курс на зменшення реклами. Відомо також, що в MIUI 11 буде запропонована функція, коли відповідати на виклики зможе голосовий помічник.


Не пропустіть