Xiaomi Mi Smart Band 4 NFC з оплатою Mastercard офіційно презентовано в Україні

Xiaomi та Mastercard випустили NFC-версію фітнес-трекера Mi Smart Band 4, який дозволить платити за допомогою Mastercard, використовуючи фітнес-трекер в якості тримача для карт цієї системи. Він буде доступним для покупки на сайті маркетплейсу “Алло”.

Платити за допомогою фітнес-браслета зможуть власники карт Mastercard від А-Банку, Альфа-банку України, Банку Восток, Ощадбанку, Приватбанку, Першого українського мобільного банку, Укргазбанку, Конкордбанку, Монобанку та Укрсиббанку. Очікується, що з часом з Mi Smart Band 4 NFC будуть працювати й інші українські банки.

Налаштування цієї можливості буде доступно через додаток Mi Fit, у якому можна додати 6 карт. У меню “Карт” на самому фітнес-браслеті слід буде вибрати необхідну карту, після чого її слід просто прикласти до терміналу безконтактної оплати. Не слід переживати за безпеку, адже всі операції захищені токенізацією Mastercard.

NFC-чіп фітнес-браслета зберігає дані користувацьких карт, і у випадку, якщо користувач втратить його, є велика кількість мір захисту, які будуть захищати дані у випадку втрати. Нова версія фітнес-браслета Xiaomi Mi Smart Band 4 NFC буде доступна від завтра за ціною 1299 гривень у магазинах “Алло” та Mi Store.


Не пропустіть