Xiaomi Mi MIX Alpha з коробки отримає фірмовий чохол-книжку (відео)

Крім працюючого смартфона, в ролику був показаний і фірмовий чохол-книжка, дизайн якого раніше був невідомий

Декілька днів в тому в Пекіні пройшла презентація, в рамках якої китайський виробник Xiaomi представив унікальний смартфон з загорнутим дисплеєм під назвою Mi MIX Alpha. Останніми днями його активно обговорюють в Мережі. А саме через його незвичний форм-фактор. Зокрема, дисплей смартфона, крім передньої панелі, охоплює ще 3 сторони – бічні і тильну.

Сьогодні, 28 вересня, в китайських соцмережах компанія показала офіційний ролик з розпаковки Mi MIX Alpha. Тут дизайн чохла і інтерфейс користувача можна було побачити вперше. Так як і комплект поставки.

У ролику тривалістю 58 секунд актор розпаковує коробку зі смартфоном, в якій знаходяться документи пристрою, провідні навушники, перехідник з роз’ємом 3,5 мм, зарядний пристрій, чохол-книжка, і, зрозуміло, сам Mi MIX Alpha. Взявши смартфон в руки, він включає екран за допомогою подвійного торкання, після чого стає видна модифікована версія оболонки MIUI 11. Потім він керує ним за допомогою віртуальних кнопок, що з’являються на бічній грані пристрою.

Включивши музику, автор відео збільшує гучність звуку, проводячи пальцем вгору по правій бічній грані. На задній панелі Mi MIX Alpha відображається зведення з даними про погоду і здоров’я. Далі автор відео дістає з коробки чохол-книжку, що прикриває собою лицьову сторону смартфона. Чохол має вигляд каркаса і надягається подібно бамперу.


Не пропустіть