Xiaomi Mi Mix 4 запропонує просунутий телеоб’єктив

На цей рік у Xiaomi запланована прем’єра ще одного флагмана – Mi Mix 4. Коли відбудеться реліз, точної інформації немає. Як і мало відомостей про те, якими характеристиками володітиме новинка.

На даний момент одне ясно — ставка буде зроблена на камеру. Так, раніше компанія заінтригувала тим, що камера отримає флагманського рівня датчик, який перевершує 64-мегапіксельний модуль Samsung ISOCELL Bright GW1.

А сьогодні директор по продуктах компанії Ван Тенг Томас повідомив про те, що Xiaomi Mi Mix 4 укомплектують супертелефотооб’єктивом. На жаль, він не став розповідати подробиці про характеристики модуля. Але одне ясно — мобільник отримає багатокамерну конструкцію.

Передбачається, що в якості апаратної платформи Xiaomi Mi Mix 4 запропонує однокристальну систему Snapdragon 855 Plus з піковою частотою 2,96 ГГц. Велика ймовірність, що новинка отримає AMOLED-дисплей з інтегрованим в нього сканером відбитків пальців.

Новинка повинна запропонувати мінімум 8 Гб оперативної пам’яті, підтримку швидкої зарядки і акумулятор ємністю 4000 мАг.


Не пропустіть