Недорога приставка Xiaomi Mi Box 4S Pro доступна на міжнародному ринку

Зразу після випуску телевізійної приставки Xiaomi Mi Box 4S Pro на території Китаю вона стала доступною і на глобальному ринку. Приставка доступна за ціною 78.99 доларів, що відчутно більше, ніж 60 доларів, за які вона доступна на китайському ринку. Старт продаж на міжнародному ринку відбудеться за тиждень, 22 листопада.

Незважаючи навіть на націнку у вигляді 19 доларів, телевізійна приставка Xiaomi Mi Box 4S Pro може стрімити відео в роздільній здатності 8К, чого не міг стандартний Xiaomi Mi Box 4S. Девайс оснащений роз’ємом HDMI 2.1, чотириядерним чіпсетом Amlogic, який працює на тактовій частоті 1.9 ГГц, в його склад входить графічний адаптер Mali-G31, в парі з чіпсетом працює 2 ГБ оперативної пам’яті.

Для зберігання даних та додатків є вбудована пам’ять об’ємом 16 ГБ. Є підтримка дводіапазонного Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, Dolby Audio та DTS-HD, а також роз’єм USB для підключення зовнішніх носіїв даних. За роботу моделі відповідальна операційна система Android TV з фірмовою оболонкою MIUI For TV. У комплекті є пульт дистанційного управління з підтримкою голосового асистента, який дозволяє також керувати пристроями розумного дому Xiaomi.


Не пропустіть