Xiaomi Mi Band 5 на європейському ринку отримає очікувану функцію

Китайська компанія Xiaomi деякий час назад презентувала свій новий фітнес-трекер, який викликав як багато позитивних емоцій у фанатів завдяки своїм фішках, так і вкрай негативні, оскільки у нього просто немає функції, про яку до анонса було багато витоків – так, мова йде про пульсоксиметр, про який під час презентації не сказали буквально нічого. Але все виявилося по-іншому, оскільки зараз з’явилися відомості про те, що на міжнародному ринку пристрій таки вийде з пульсоксиметром і отримає назву “Mi Smart Band 5” (за аналогією з торішнім Mi Band 4 в Китаї і Mi Smart Band 4 на міжнародному ринку ).

Варто також розуміти, що в Китаї як Mi Band 5 з NFC, так і без нього продається без пульсоксиметра, тому в тому випадку, якщо для вас ця «фішка» має значення, найкращим рішенням буде почекати, поки компанія Xiaomi презентує браслет на міжнародному ринку.

Інформація про вихід Mi Smart Band 5 з датчиком SpO2 з’явилася в останній версії мобільної програми Mi Fit. Пізніше інформацію підтвердили ентузіасти, які спеціалізуються на аналізах прошивок.

Mi Smart Band 5 повинен почати продаватися в європейських країнах вже в наступному місяці, і я настійно раджу дочекатися саме офіційної європейської версії – не тільки через SpO2, але і через NFC, який в китайській версії може просто відмовитися працювати з MasterPass. Також зараз з’явилася інформація про вихід Xiaomi Mi Band 5 Pro і Mi Band 5 Lite, тому варто дочекатися їх анонса (який, якщо і відбудеться, то разом з міжнародним анонсом Mi Smart Band 5), – можливо, саме Pro-версія буде набагато більш цікавою.

Не пропустіть