Xiaomi Mi 11X і Mi 11X Pro отримають Snapdragon 888, вишуканий дизайн і винятковий дисплей

Китайська компанія Xiaomi готує до виходу нові флагманські смартфони. Новинки будуть представлені в рамках одинадцятого покоління. На ринок вони вийдуть як Xiaomi Mi 11X і Xiaomi Mi 11X Pro. Зауважимо, що раніше з суфіксом X виробник випускав смартфони, які пізніше з’являлися на світовому ринку в рамках серії Android One із стічною операційною системою.

Прийдешні ж новинки отримають програмне забезпечення MIUI 12 на базі ОС Android 11. Раніше китайська компанія обіцяла випустити, як мінімум, три смартфона на базі 5-нанометрового мобільного процесора Snapdragon 888 до кінця поточного року. Два з них – Xiaomi Mi 11X і Mi 11X Pro.

Один з представників виробника з Піднебесної обіцяє майбутнім новинкам екстремальну продуктивність, виняткові камери, дисплей і звук, а також вишуканий зовнішній вигляд. При цьому Xiaomi ще не опублікувала жодного зображення смартфонів.

Ймовірно, в Xiaomi Mi 11X і Mi 11X Pro ми побачимо дисплеї на органічних світлодіодах з частотою оновлення 120 Гц, 108-мегапіксельну основну камеру, стереофонічні динаміки, вбудований біометричний сенсор і NFC. Вартість флагманів поки що не уточнюється, а презентація відбудеться менш ніж за два тижні, 23 квітня.


Не пропустіть