Xiaomi Mi 10 Ultra отримав дисплей TCL

Вчора Xiaomi відсвяткувала свій 10-річний ювілей, представивши флагманський Mi 10 Ultra, який згодом, на жаль, все-таки виявився ексклюзивним для Китаю. Хоча велика частина шуму навколо телефону зосереджена на вражаючих налаштуваннях камери, його вигнутий 120 ГГц 6,67-дюймовий OLED-дисплей також заслуговує на увагу. Як виявляється, виробником панелі є TCL, і вона поділилася новинами у публікації блогу на Weibo.

Дисплей Mi 10 Ultra може виводити 10-бітні кольори, а також підтримує HDR 10+. Він охоплює повну кольорову гаму DCI-P3 і пропонує коефіцієнт контрастності 5 000 000: 1 і яскравість до 1120 ніт. Разом зі швидкістю оновлення 120 Гц, дисплей на Ultra підтримує частоту оновлення сенсора 240 Гц та 4,096 рівня яскравості в автоматичному режимі. З інших характеристик варто виокремити MEMC та сертифікацію TUV Rheinland для зменшення синього світла.

Крім того, TCL також оголосила, що досягла нового порогу, успішно виготовивши свою першу РК-панель з нижньою рамкою 2,4 мм. Це робить його найтоншим на ринку, бо вона приблизно на 20% менше, ніж існуючі на даний момент рішення в каталозі TCL.

Джерело GSMArena
Не пропустіть