Xiaomi готує новий смартфон-слайдер – ймовірний Mi Mix 4

Компанія Xiaomi у 2018 році презентувала свій флагманський смартфон Mi Mix 3, у 2019 році – його 5G-версію, а далі модельний ряд Mi Mix зі стандартними флагманами застиг на місці. Так, після цього був презентований концепт Xiaomi Mi Mix Alpha та гнучкий смартфон Xiaomi Mi Mix Fold, але їх не можна назвати тим самим продовженням, адже вони явно дорожчі за стандартні флагмани, і загалом не підпадають під це визначення.

Зараз стало відомо, що компанія Xiaomi розробляє новий флагманський смартфон, який максимально підходить на роль наступника Xiaomi Mi Mix 3. Про це говорить реєстрація нових патентів на смартфони зі схожим принципом роботи, який, щоправда, все-таки відрізняється. Мова йде про три патенти, у яких описаний смартфон з модулем камери, який зсувається вбік.

У патентах описано три варіації такого смартфона – з багатомодульною камерою, додатковим дисплеєм, або і з тим, і з тим, і саме останній варіант виглядає, як максимально близька до релізного варіанту версія. Звісно, в плані дизайну багато чого може змінитися, але у патенті показаний саме принцип роботи майбутнього флагмана.

На жаль, те, що компанія Xiaomi лише зареєструвала такий патент, означає дуже ранню стадію розробки, і невідомо, коли саме він буде презентований (можливо, проект навіть скасують). Але вихід такого смартфона дуже навіть ймовірний протягом найближчого року, адже в рамках модельного ряду Mi Mix завжди виходили нестандартні рішення.


Не пропустіть