Xiaomi буде давати кредити в обмін на згоду на стеження в Індії

Чи готові ви ділитися конфіденційною інформацією заради позики під невеликий відсоток?

Всім відомо, що Xiaomi виробляє величезний спектр пристроїв: від зубної щітки до телевізора. Що ж, мабуть, компанії цього недостатньо. Китайський техногігант планує розширити зону впливу, представивши сервіс Mi Credit. Як повідомляє міжнародне агентство новин Reuters, додаток запрацює в Індії в найближчі тижні. Традиційно, Xiaomi займає на ринку Індії лідируючі позиції через низьку ціну на гаджети.

В Mi Credit можна позичати до 100 000 рупій (приблизно 1400 доларів або 91000 рублів) з процентною ставкою 1,8%. Інтерес журналістів викликали умови, на яких Xiaomi буде давати гроші.

Для того, щоб отримати позику, необхідно дозволити компанії доступ до особистої інформації: історії браузера, профіля в соціальних мережах, SMS-повідомленнь і багато чого іншого. По суті це розв’язує Xiaomi руки для стеження за користувачами, в чому і так неодноразово дорікали компанії.

Втім, представники китайської компанії запевняють, що це лише необхідні для перевірки надійності користувача заходи. Вже зараз ведеться закритий бета-тест додатку серед тих користувачів, які виявили бажання. Чи з’явиться сервіс Xiaomi Mi Credit поза межами Індії — питання відкрите.


Не пропустіть