Xiaomi 14 Ultra не потрапив у топ камерофонів за версією DXOMARK: чому експерти не згодні з цим рішенням

Це може здивувати багатьох, але Xiaomi 14 Ultra не потрапив до рейтингу найкращих камерофонів на DXOMARK. Пристрій зайняв лише 13 місце в рейтингу DXOMARK, що досить скромно для цього телефону.

Це значною мірою йде всупереч з безліччю оглядів, які вважають Xiaomi 14 Ultra набагато ближче до вершини. Багатьом блогерам та експертам індустрії сподобався досвід роботи з камерами Xiaomi 14 Ultra, і вони називають цей телефон одним з найкращих камерофонів на ринку.

А що ж сказали DXOMARK? Ну, перш за все, телефон отримав 149 балів за камеру на DXOMARK. Як вже було сказано, це ставить його на 13-е місце в цілому.

Це ставить його позаду (в довільному порядку) iPhone 15 Pro і Pro Max, Google Pixel 8 Pro, OPPO Find X7 Ultra, Huawei Pura 70 Ultra, Vivo X100 Pro та інших. Нагадаємо, що Huawei Pura 70 Ultra знаходиться на вершині рейтингу з результатом 163 бали. За ним слідує HONOR Magic6 Pro зі 158 балами, а також OPPO Find X7 Ultra і Huawei Mate 60 Pro+, які набрали по 157 балів.

Отже, що ж пішло не так з Xiaomi 14 Ultra, виходячи з того, що сказали DXOMARK? Ну, DXOMARK згадує «часто помітну затримку затвора» як один з основних недоліків цієї камери.

Також згадується «обмежена глибина різкості, що призводить до того, що деякі об’єкти на групових портретах виходять розфокусованими». Те ж саме стосується «випадкових колірних неточностей, особливо в умовах низької освітленості».

DXOMARK також перерахували «дещо м’які текстури» в категорії «Мінуси». Те ж саме стосується «локального шуму в деяких приміщеннях і умовах низької освітленості». Перераховано й інші мінуси, але є й чимало плюсів.

DXOMARK відзначає хорошу передачу відблисків у телефоні та «майже безшумні зображення за будь-яких умов освітлення». Також згадується «хороша деталізація при масштабуванні», і те ж саме стосується «точного автофокусування».

Сайт також відзначив «хорошу експозицію і досить широкий динамічний діапазон», а також «точний баланс білого і приємні кольори в більшості умов».

Джерело Android Headlines

Не пропустіть