Xbox тестує кнопку «призупинити мою гру»

У бета-тестерів програмного забезпечення Xbox, що беруть участь в програмі попередньої оцінки, в інтерфейсі з’явилася нова кнопка. Вона називається «призупинити мою гру» і створена для того, щоб прискорити завантаження ігор і оновлень на Xbox Series X.

Протягом багатьох років геймери скаржаться на те, що поки деякі ігри призупинені, нові завантажуються дуже повільно. І єдиний спосіб змусити їх працювати хоч трохи швидше — це вручну закрити всі призупинені гри.

Потім Xbox Series X представила Quick Resume — функцію, яка дозволяє швидко перемикатися між іграми без втрати прогресу вашого проходження. Вона спростила і прискорила повернення в ігри, але все ще уповільнювала завантаження.

Оскільки багато ігор тепер досягають розміру понад 100 Гб, а оновлення, які самі по собі можуть важити майже стільки ж, це справжня проблема. Але команда Xbox близька до її вирішення. Як повідомив один з тестувальників, розробники додали кнопку «призупинити мою гру» — вона підтримує готовність гри до відновлення/швидкого відновлення, а також дозволяє розблокувати достатню потужність Xbox для управління завантаженням на повній швидкості.

Поки що ця функція все ще проходить етап тестування з інсайдерами, але, імовірно, вона стане доступна всім геймерам.

Джерело engadget
Не пропустіть