Xbox Series X може додати підтримку HDR та 120 кадрів в секунду для старих ігор

Microsoft планує додати підтримку HDR в ігри для своєї нової консолі Xbox Series X. Збільшиться також кадрова частота —  до 120 кадрів в секунду.

Джейсон Рональд, партнер-директор з управління програмами для команди платформи Xbox, не пояснює точно, як Microsoft додасть підтримку HDR до існуючих ігор, але в минулому компанія робила подібне з такими іграми як Mirror’s Edge на Xbox One X. Нова «технологія реконструкції HDR» від Microsoft застосовується на рівні платформи, тому вона не вимагає від розробників ніякої роботи. Microsoft може просто масштабувати і обробляти гри в форматі HDR, подібно до того, як Apple примусово поміщала весь контент в 4K HDR для Apple TV.

Microsoft також планує покращити і зберегти деякі старі ігри, які працюють на Xbox Series X, збільшивши частоту кадрів. «Команда з сумісності винайшла абсолютно нові методи, які дозволяють відтворювати ще більше титрів з більш високою роздільною здатністю і якістю зображення, зберігаючи при цьому художній задум і задум оригінальних творців», – говорить Рональд.

Джерело TheVerge
Не пропустіть