Xbox Series X — консоль нового покоління від Microsoft

Пристрій візуально більше нагадує ПК

Компанія представила Xbox Series X на заході The Game Awards.

Пристрій використовується як у горизонтальному, так і вертикальному положенні. За словами глави Xbox Філа Спенсера, нова консоль у чотири рази потужніша, ніж One X.

Повідомляється, що лінійка консолей використовує кастомную архітектуру AMD Zen 2 і Radeon RDNA та SSD-накопичувач NVMe, який прискорить час завантаження ігор. Роздільна здатність екрану становитиме 8K з частотою 120 кадрів у секунду і трасування променів.

Microsoft також продемонструвала гру Hellblade 2 — продовження від студії Ninja Theory, яке розроблялося спеціально для наступного покоління консолей. Компанія продовжує зберігати характеристики проекту в таємниці.

Проте Філ Спенсер в інтерв’ю сайту GameSpot розповів, що продемонстрована в Helblade 2 графіка була зроблена на ігровому двигуні, що працює й на консолі.

«Ми хотіли істотно оновити Xbox One. Series X у вісім разів могутніше графічного процесора Xbox One і вдвічі потужніша One X», — повідомив він виданню.

Також був презентований новий геймпад. За словами Спенсера, його розмір і форма були покращені, що допоможе пристосуватися до особливостей більшості людей, а ще з’явилася нова кнопка Share, яка спрощує створення скріншотів і відеороликів. Оновлений контролер йтиме в комплекті з Xbox Series X, він підтримуватиме Xbox One і ПК з Windows 10.

Консоль наступного покоління від Microsoft отримає підтримку режимів Auto Low Latency Mode (ALLM) і Dynamic Latency Input (DLI), завдяки чому вона стане «найбільш чуйною консоллю за всю історію».

Джерело engadget.com
Не пропустіть