Xbox Series S стала найпопулярнішою консоллю в США

Xbox Series S стала найбільш продаваною консоллю в магазинах Сполучених Штатів під час «Чорної п’ятниці» цього року. Вона перевершила PlayStation 5, Nintendo Switch OLED та Xbox Series X. Про це свідчать дані Adobe Digital Economy Index.

Дані отримані після аналізу 1 трильйона відвідувань роздрібних сайтів, а також з опитування понад тисячу роздрібних продавців про їх найбільш популярні товари. Ключовим фактором популярності Xbox Series S є доступність, оскільки PlayStation 5 і Xbox Series X, як і раніше, складно купити не тільки в США, але і в усьому світі.

Згідно з недавніми оцінками дослідницької компанії Ampere Analytics, Xbox Series S перевершила потужнішу Xbox Series X на кількох ключових ринках протягом першого року після виходу через обмежені поставки та брак компонентів.

Популярність Xbox Series S можна пояснити і іншою причиною: консоль коштує майже вдвічі менше Xbox Series X або PlayStation 5. Звичайно, вона має набагато скромніші характеристики в порівнянні з Series X, але вона, як і раніше, дозволяє грати у всі сучасні ігри. У поєднанні з Game Pass вона стає однією з найдоступніших платформ масового покупця.

Ще в жовтні 2020 року виконавчий віце-президент корпорації і глава Xbox Філ Спенсер заявив: «Я думаю, що в цьому поколінні ціна справді матиме значення, і ви побачите, що Series S продаватиметься краще».

Джерело Gizchina
Не пропустіть